Hedhja e shortit për Botërorin “Rusi 2018” ka mbledhur në këtë shtet personalitete të njohur të Futbollit.

Në këtë foto shihet se lideri absolut i Rusisë ka pozuar mes legjendave absolute të futbollit si Pele dhe Maradona.

Pele për shkak të moshës qëndron i ulur në një karrige me rrota, ndërsa puthet në ballë nga një legjendë tjetër siç është Maradona.

Në foto shihet dhe ish-kapiteni i Gjermanisë Mateus dhe lojtarë të tjerë, që tashmë nuk luajnë më me kombëtaret e tyre dhe klubet ku kanë aderuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here