Video/ Stuhi në Vlorë, rrëzohen pemët në lungomare

0

Moti i keq me reshje dhe erë të fortë ka prekur sot një pjesë të mirë të vendit, vecanërisht në zonat jugore.
Në disa video të publikuar në FB nga One TV Vlora, shihet se era e fortë dhe reshjet kanë prekur edhe këtë qytet. Vec të tjerash në videon e publikuar shihen dallgë të mëdha e të fuqishme në det, ndërsa në lungomare janë rrëzuar disa pemë.
Nuk njoftohet për dëme të tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here