Cristiano Ronaldo dhe makinat e tij (Foto)

0

Është 5 herë fitues i Topit të Artë, një nga lojtarët më të paguar në planet dhe siç thotë vetë ai, lojtari më i mirë i historisë së futbollit.

Po flasim për Cristiano Ronaldon, sulmuesin portugez të Realit të Madridit, i cili, si shumë kolegë të tij, ka pasion makinat sportive dhe ato luksoze.

Më poshtë do ju prezantojmë me çdo “mjet transporti” të CR7.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here