Dorëheqja e Eduard Halimit, një ikje pa lavdi! I shiti mandatin Astrit Veliaj

0

Eduart Halimi na paska lënë. Nuk ka fjale per nekrologji per kete bishtuk qe erdhi nga hiçi profesional dhe njerezor dhe u be me lavdi i pasuri.

Tani na paska ikur duke menduar te shijoje parate korruptive qe mori nga pasuria e Vehbi Velise per ti mohuar se bijes atesine.O bishtuk bere mire qe ike por bere keq erdhe!Terhiqe kemben zvarre dhe merr me vehte edhe djalin e prokurorit kriminel Sporo Kaso.

Ti nuk ike per asnje aresye individuale por thjesht afera financiare duke i shitur mandatin tregetarit Astrit Velia. Nuk ka doreheqje dhe as strehe parlamenti qe ju mbron.G.Alimani

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here