Kun Aguero e kompleton het-trikun për Manchester City-n

0

Sergio Aguero e ka kompletuar het-trikun pasi e shënoi edhe golin e tretë personal dhe të katërtin për Manchester Cityn ndaj Leicester Cityt.

City është duke fituar 4-1 ndaj Leicesterit në “Etihad”. Aguero shënoi në minutën e 77-të për 4-1.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here