Karnavalet e Rios, balerinës i shqyhet kostumi, zbulon pjesën intime

0

Balerina e famshme braziliane Tarine Lopes është ylli i shkollës samba ‘X-9 Paulista’. Gjatë Karnavaleve të Rios Tarine përjetoi një moment të pakëndshëm.Valltares i është shqyer kostumi në pjesën intime dhe e ka mbuluar me dorë, por jo për shumë gjatë.

 

“Isha në mes të paraqitjes, nuk mund të ikja. Vazhdova duke u mbuluar, por ishte e pamundur dhe u desh të largohesha”, ka thënë Lopes.

Me këtë rast, ajo ka kërkuar që të investohet sa më shumë edhe në veshje, pasi kualiteti i dobët i materialit apo qepjes, ka rezultatet të tilla që janë shumë të turpshme.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here