Getoari fut në “sherr” motrat Vjollca

0

MarinaVjollca mes dy dashurive…

Motrat më sexy që moderojnë në ekranet e televizioneve shqiptare po gricen me njëra tjetrën.

Teksa ndodhen me pushime në St. Moretz ,  Luanës i ka mbetur hatri me motrën e saj.

Marina dhe Getari kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre por kjo e fundit nxiti debat.

‘Bisha ime” e ka quajtur Marina bashkëshortin e sja i cili shfaqet me gojën e hapor pas moderatores bukuroshe.

Kështu në fakt Marina quan gjithmonë Luanën.

‘Tani zgjidh kush e ka emrin bisha’-shkruan Luana. Dhe Marina për ta qetësuar ka pohuar se ajo është bisha femër.  

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/getoari-fut-ne-sherr-motrat-vjollca-499350/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here