Një ditëlindje “e çmendur” e Paris Hiltonit

0

Puthje, kërcime, argëtim dhe në fund një tortë gjigande.

Janë këto detajet të cilat kanë rënë në sy nga ceremonia e ditëlindjes së trashëgimtares, Paris Hilton.

Bukuroshja zgjodhi Brazilin për të festuar ditëlindjen e saj, nën shoqërinë e partnerit, me të cilin u fejua disa muaj më parë.

Në fotot e publikuara Paris shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë floriri, i cili ekspozon format e saj perfekte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here