Armina zbulon dhuratat që i ka bërë Shkëlzeni për Shën Valentin

0

Blogerja, Armina Mevlani, e cila prej disa kohësh po përjeton një historia dashurie me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenin. 

E kontaktuar nga moderatorët e PopCulture ka zbuluar dhuratat që partneri i saj i ka bërë në ditën e të dashuruarve.

Një tufë të madhe me lule dhe një byrzylyk, janë dhuratat që Shkelzen Berisha ka zgjedhur për të dashurën e tij, Arminën në ditën e Shën Valentinit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here