Jessica supermodelja që po çmend tifozët kuqezinj

0

 

Quhet Jessica Amaral dhe është një nga modelet më të famshme në Amerikën e Jugut.

Në vitin 2012 është përzgjedhur “Miss Bumbum” dhe ka deklaruar se është tifoze e flaktë e Flamengos.

Fansja e kuqezinjve brazilianë ka plot 312 mijë ndjekës në profilin e saj në ‘Instagram’.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here