Elvana Gjata: Kisha 10 vite pa shëtitur në Tiranë, sa e bukur është bërë

0

Vitet e fundit jemi mësuar që të shohim personazhet VIP të publikojnë në rrjetet sociale foto vetëm nga qytetet evropiane. Por zhvillimi dhe transformimi që ka pësuar Tirana kohët e fundit, ka bërë që ky trend të ndryshojë dhe tashmë të gjithë personazhet e njohur të postojnë në profilin e tyre një foto nga rrugët apo sheshet e kryeqytetit.

Edhe këngëtarja e njohur Elvana Gjata bëri një postim sot në Instagram duke publikuar foto me motrën e saj në rrugët e Tiranës, ndërsa ka vizituar edhe Bunk’Art. Ajo nuk heziton që të shprehet e emocionuar me qytetin ku u rrit.

Elvana Gjata

shkruan tekstualisht Elvana e cila i bën tag motrës Migena Gjata. Dy bukuroshet shfaqen me syze dielli dhe të veshura plot stil duke shëtitur në Tiranë.

( Këngëtarja, Elvana Gjata  shëtitje me motrën në Tiranë )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here