Demi, “trullos” me të kuqe! – FOTO

0

Demi Rose ka ekspozuar edhe një herë tjetër format e saj sensacionale teksa është veshur me një fustan të kuq.

Demi është fotografuar në rrugët e Londrës teksa ka darkuar në një restorant mbrëmjen e së enjtes.

23-vjeçarja nuk heziton të ekspozojë format e saj dhe shpesh shfaqet me bikini, duke i ndarë fotot e saj me miliona ndjekësit e “Instagram”-it, por edhe pse këtë herë është e veshur sërish duket e mrekullueshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here