Zogu i Tiranës dredh të pasmet, moderatorja: “Do të blej një palë taka dhe fund”

0

Është një nga personazhet më tipike të ekranit dhe nuk kursehet asnjëherë që të bëjë situata dhe skena të papritura me batutat dhe provokimet e tij.

Hermes Nika ose ashtu siç njihet Zogu i Tiranës përsëri nuk ka mundur të rrijë rehat dhe e ka bërë “gjëmën” e rradhës.

Gjatë transmetimit live Zogu i Tiranës, është shtrirë në një prej instalacioneve në sheshin “Skënderbej” e si të mos mjaftonte kjo, ka vijuar më tej plotë energji duke kërcyer.

Me dredhje dhe lëvizje që vetëm Zogu di ti bëjë situata si gjithmonë u bë funny dhe nuk kishte si të mos ndërhynte me komente edhe prezantuesja, Dajana Shabanit, e cila e ka ngacmuar plotë humor për atletet, të cilat i riu thotë se i ndërron me të ëmën herë pas here.

Duke e parë kërcimin e tij sensual, Dajana shprehet: “Zogu, ty do të blej zemra një palë taka të bardha. Do të vesh një fund e do të lë të kërcesh aty.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here