Bes Kallaku nuk i ndahet domates, i shpreh dashurinë Xhensilës si askush tjetër

0

Aktori i humorit Bes Kallaku nuk ka ngurruar kurrë së shprehuri dashuritë e tij publikisht. Përveç dashurisë për njerëzit e afërt, Besi ka treguar se po aq shumë do edhe domaten.

Kësaj here ai ka vendosur madje që edhe dashurinë që ka për Xhensilën ta shprehi nëpërmjet domates. Një gjysmë domateje në formë zemre është mënyra më e mirë për Besin për ti thënë “të dua” gruas së tij dhe mamasë së fëmijës që ata presin. Teksa ka publikuar një domate në formën e zemrës, Besi shkruan: “Të dua Xhensila”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here