Gjatë karrierës së tij të suksesshme, Jose Mourinho ka hequr dorë nga shumë yje dhe nga të tjerë që u bënë yje pasi u shitën nga portugezi.

Sigurisht që Salah është ai që bie më shumë në sy, sidomos me “shpërthimin” që pati këtë sezon. Por, ka pasur edhe të tjerë. Më poshtë kemi bërë një formacion me lojtarët më të mirë që ka përbuzur Mourinho.

mou11mou9mou8mou7mou6mou5mou3mou2mou1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here