I dashuri i publikoi videon intime, ajo i pret gjenitalet me gërshërë

0

Brenda Barattini qëndron në burg që prej nëntorit të vitit që lam pas. Ajo i preu me gërshërë të dashurit të saj organin gjenital. Ngjarja ka ndodhur në Argjentinë, ndërsa së fundmi arkitektja 26-vjeçare që bëri krimin ka rrëfyer arsyet e vërteta që e çuan në aktin ekstrem. Sipas saj, i dashuri i kishte shpërndarë një video intime dhe kjo gjë e kishte lënduar së tepërmi vajzën.

Në kushte të vështira emocionale, ajo vendosi që të hakmerrej në këtë mënyrë ndaj tij. “Nuk e bëra kot. Ai njeri më lëndoi shumë. Ajo që ai më bëri, nuk i bëhet një qënjeje humane”, ka deklaruar ajo në dëshminë e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here