Miley Cyrus pa të brendshme në Met Gala

0
NEW YORK, NY - MAY 07: Miley Cyrus attends the Heavenly Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala at The Metropolitan Museum of Art on May 7, 2018 in New York City. (Photo by Neilson Barnard/Getty Images)

Me një temë mbi katolicizmin në Met Gala këtë vit, pjesa më e madhe e yjeve preferuan të zgjidhnin nje pajme hyjnore.

Por Miley Cyrus zgjodhi anën tjetër të spektrit.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme u shaq me një fustan të zi ‘mëkatar’ në tapetin e kuq të eventit bamirës që zgjodhi temën: Trupa Qiellorë: Moda dhe Imagjinata Katolike.

Dhe jo vetëm, 25-vjeçarja nuk i ka lënë vend imagjinatës. Ajo mbante veshur fustanin e dizenjuar nga Stella McCartney pa të brendshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here