Video/ Skuadra e Brazilit feston ditëlindjen e Coutinhos me vezë dhe miell në fushë

0

Philippe Coutinho ka festuar ditën e sotme ditëlindjën e tij të 26-të.

Sulmuesi i Barcelonës ndodhet së bashku me shokët e kombëtares braziliane në Rusi në pritje të Botërorit.

Në një video të shpërndarë në internet, Coutinhos i është bërë një surprizë nga shokët e skuadrës të cilët gjatë stërvitjes që po zhvillonin i hodhën një vezë dhe miell në kokë.

Ka qënë Nejmar i pari që e ka bërë këtë, pastaj Gabriel Jesus dhe më pas janë përfshirë të gjithë shokët e skuadrës.

Nga kjo situatë nuk munguan edhe të qeshurat e shumta në fushën e lojës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here