VIDEO/ Basha: Ku do shkojnë miliona euro të drogës? Taulant Balla hyri garant

0

Lulzim Basha duke folur në përfundim të mbledhjes së grupit të PD foli për sasinë e madhe të eurove që u kapën në portin e Durrësit. Flitet për 3.4 milionë euro, porse shifra nuk është ende zyrtare.
Basha tha: 
Taulant Balla merret me pastrimin e parave të pista të drogës. Marrëveshja është garantuar nga Taulant Balla. Ky ka hyrë garant për hyrjen e këtyre parave.
Ku do shkojnë këto para?
Çfarë e lidh Saimir Tahirin, Erion Veliajn, Taulant Ballën?
Pastrimi i parave dhe ndërtimi i kullave…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here