Vlorë/ Tre persona grabisin me armë një furgon

0

Tre persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur një furgon që sapo kishte mbërritur nga Italia.

Mësohet se personat kanë marr një çantë. Grabitja u shënua në zonën e Skelës në Vlorë

Nuk dihen shumë detaje rreth kësaj grabitje as dhe çfarë ka pasur brenda në çantë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here